Nii... vist vaja veidi selgust anda, mis see siin on ja milleks.
Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, et ühel novembrikuu päeval tuli mul, juba mõnda aega arvutiga tuttav olles, kange tuju endale kodukas teha. Midagi sinna panna ka ei osanud ja olles just lõpetanud ühe oma kunagise (1996 aastal tehtud kui ma ei eksi) referaadi elektroonilisele kujule viimise, mõtlesin veidi vaeva näha ja selle üles riputada. Otsisin siis netist pilte ja kujundasin MS Frontpage Expressiga need lehed valmis, hiljem tuli küll source'i veidi notepadis muuta, aga põhiline töö käis just FP Expressis. Kella neljaks hommikul oli mul see kõik, väljaarvatud see leht mida hetkel loete, netti üles pandud... Ise olin lõpp rahul :)
    Aga URL'i teadsid vaid paar inimest ja keegi siin ei käinud. Nii jäi see unustusse mitmeks kuuks. Alles selle, 2000-nda aasta juunikuu lõpus vaadates seda referaati netis üle, mõtlesin, et miks ei võiks see olla avalikult kätte saadav. Veidi mässasin nende lehtedega... kontrollisin lingid üle, tegin kujunduses natukene muudatusi ja lisasin kaunteri. Siis registreerisin lehe ka neti.ee-s Oli suur minu imestus kui see näitas juuni alguses numbrit '60' :) ... Tjah, siis mõtlesingi, et peaks siia ikka midagi selgitavat ka juurde kirjutatama.

    Aga nüüd päris asjast. See referaat ise on tehtud 1996 aastal, bioloogia tunni raames, õpetaja nimi oli Anne Albert, ... hmm õpetaja kätte see tegelikult ei jõudnudki, ei osanud kokkuvõtet kirjutada, siis ei julgenud ära ka anda... pole see kunagi eriti hästi välja tulnud :)    Et ikka säiliks see (kooli)referaadi tunne, jätsin selles võrguväljaandes sissejuhatuse ja kokkuvõtte (mille kunagi hlijem kirjutasin) alles, milles sisaldub nö "kohustusik" «valisin selle teema sellepärast, et see meeldis mulle» jne :))) osa. Ärge sellest ehmatage.

Hetkel on ka link minu kodukale üsna mõttetu, sest seal midagi niikuinii pole. Laisk olen ja ei viitsi teha vot :)

    Nii... praeguseks on väljas sellest lehest juba nö kolmas parandustega trükk, sai veel kord kujunduse iluvigu parandatud... Küsimuste korral võite mulle meilida aadressil:   ermol@hot.ee .Head päeva jätku!
tagasi